bouquet

İsim Alemi Sırrı

AAA1A1A

Gizli ilimlerde ‘21’ sayısının önemi büyük. Harflerden isim hesabı yapılırken, ulaşılan rakam rakam 21’se çok şanslısınız. Çünkü bu rakam ‘bir lider olarak doğduğunuz’ anlamına geliyor. Ancak bu rakamın dünyada yaşamış öyle çok fazla temsilcisi yok. Aydın’ın tarihten verdiği örnekler ilginç; Mahatma Gandi ve J. F. Kennedy ismi bu rakama sahip isimlerden….
Türkiye’de ise dünya çapında görülmemiş bir tesadüf var. Serhat Aydın, bu durumu bir ‘mucize’ olarak nitelendiriyor, “İsimlerde 21 kombinasyonunu yakalamak çok zordur.

İNSAN BAŞARILI OLABİLİR 

– 21 sayısının önemi nedir? 

İsim analizi ve numeralojiye göre 22 farklı kişilik var. Her insan hayatta başarılı olabilir. Ama her farklılıklarımız olduğu için her insanın izlemesi gereken yol da farklıdır. İsim ve doğum tarihi analizine göre bu 22 kişilik arasından 21’ine bildiğimiz meslekler önerilir. Bir sayıya doktorluk, mühendislik önerilirken, bir diğerine başka meslek tavsiye edilir.

21’E ÇOK ZOR ULAŞIRSINIZ 

Bu öneriler o kişinin hayattaki misyonunu gerçekleştirebilmesi için yapabileceği mesleklerdir. Bu 22 numara yani, 22 farklı kişilik tipi arasında biri var ki ona hiçbir meslek önerilmez. Çünkü bu kişilerin doğuştan, kral, kraliçe, lider, başkan, bir toplumun önderi olduğu söylenir. İşte bu kral, kraliçe, lider, önder olan kişiler, isminin kombinasyonunda 21 sayısına ulaşılan kişilerdir.
Ve toplumda bu kişilerden çok çok az vardır. Yani 20’ye, 22’ye ulaşırsınız ama isim analizlerinde 21 sayısını bir türlü bulamazsanız.

TÜRKİYE’NİN KADERİ

– Dünyada bu kombinasyona sahip kimler var? 

İsminde 21 olan insan politikaya atılırsa, mutlaka başarılı olur. Bir daha da bulunduğu konumdan aşağı düşmez. Gandi, Berlusconi, J. F. Kennedy, Türkiye’den de Recep Tayyip Erdoğan bu 21 kombinasyonuna sahip.

Şirketler, kulüpler hatta Kraliyet Ailesi bile…

– Peki işyeri veya markalarda da şanslı sayılar var mı? 

Özellikle bir numara var, eğer bir ticarethanenin ismi bu numaraya sahipse insanlarda çekim etkisi yaratıyor. Dünyanın en önde gelen neredeyse tüm şirketleri bu numaraya sahip. Pek çok şirket bu ilimlere hakim insanlardan fikir, danışmanlık alıyor. Almanya’nın en önemli takımlarından birinin maaş listesinde bu tarz gizli ilimlerle uğraşan bir insan var. Kraliyet Ailesi onlarca yıldır böyle gizli ilimlerle ilgilenen insanları danışman olarak tutuyor.

Trump büyücülerle çalışıyor 

– ABD başkanlık seçimlerinde ipi kim göğüsleyecek?

Çok çok araştırdım, ikisine de çok baktım ama bir tahminde bulunmak zor. Şunun için zor; Hilary Clinton çok çok şanslı bir döneminde. Ama Trump’ın da sihirli bir talihi var. Çünkü Trump farklı güçlerle çalışıyor, sadece para değil. Her türlü gizli ilimlerle büyücülerle çalışan insanları danışman kadrosuna katmış durumda.

Düğünleri neden cuma oldu

– Buna benzer yöntemleri İngliiz Kraliyet Ailesi de kullanıyor diye söylentiler vardı…

Evet. Mesela Kate ile Prens William  bir cuma günü evlendi. Oysa onların kültüründe  düğünler pazarları yapılır. Cuma günü evlendiler çünkü o cuma yıldızların konumu evliliğin yıllarca sürmesi ve harika çocukları olması için en elverişli gündü.